قرارگاه مقابله با ویروس کرونا در نیروی زمینی ارتش تشکیل شد

سرتیپ نعمتی گفت: همزمان با مقابله سراسری با ویروس کرونا در سراسر کشور، “قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس کرونا” در یکان‌های تابعه نیروی زمینی ارتش تشکیل شد.

قرارگاه مقابله با ویروس کرونا در نیروی زمینی ارتش تشکیل شدبه گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، امیر سرتیپ نوذر نعمتی، جانشین فرمانده نزاجا با اشاره به آمادگی همیشگی این نیرو در امدادرسانی و کمک به هموطنان کشور در بلایای طبیعی و حوادث غیر مترقبه گفت: با پیشنهاد فرمانده نیروی زمینی و تصویب امیرسرلشکر موسوی، فرمانده کل ارتش، صبح امروز مقارن با سالروز عملیات غرورآفرین کربلای هفت، “قرارگاه جهادی مقابله با ویروس کرونا”، همزمان در تهران و سراسر کشور در یکان‌های تابعه نزاجا تشکیل و آغاز به کار کرد.

جانشین نیروی زمینی ارتش در پیام ابلاغی خود که از طریق ویدئوکنفرانس به فرماندهان قرارگاه‌های عملیاتی این نیرو در سراسر کشور ارسال شد تاکید کرد: تمامی یکان‌های تابعه اعم از بیمارستان‌های منطقه‌ای و صحرایی، مراکز درمانی بهداشتی و گردان‌های رزمی، پزشکان، پزشک یاران، پرستاران و بهیاران خود را در اختیار ستاد بحران و دانشگاه علوم پزشکی استان‌ها قرار دهند.

امیر سرتیپ نعمتی افزود: تجهیزات رفع آلودگی نیروی زمینی در مراکز پر ازدحام شهر‌ها اعم از مراکز فرهنگی، عمومی و مذهبی نسبت به پاکسازی و رفع آلودگی اقدام خواهند کرد.

او تصریح کرد: نزاجا آمادگی لازم را جهت دوخت لباس‌های مخصوص مبارزه با ویروس دارد و همچنین در صورت نیاز نسبت به تهیه اقلام بهداشتی نظیر مواد شوینده و ضد عفونی کننده اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *